
Топ продаж









Интерактивті дисплей LAIWO 75 дюйм (8G+128G) AI камерамен
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:LW-K6-75
+7 (707) 659-00-09
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Интерактивті панель, диагоналі 75 дюйм кіріктірілген 48 пиксельді камерамен
Тұтас металл қаңқа, тар конструкция; чип моделі A311D2, Android жүйесінің 14.0 нұсқасы, жедел жады 8 ГБ + ROM 128 ГБ, сегіз ядролы процессор A73*4+A53*4, графикалық процессор G52*8; Windows ОЖ бар компьютерге ендірілуі мүмкін
- А стандартты жарықдиодты СК-экран
- Нөлдік ламинаттау процесі, төмен параллакс, тегіс жазу және жақсырақ көрсету;
- Жарылыстан қорғалған шыны Mohs 7H;
- Шағылуға қарсы жабыны бар шыңдалған шыны AG;
- Жарықтықты реттеу үшін жарық сезімталдығын қолдайды, бұл дисплейді көзге ыңғайлы етеді;
- 4K UHD дисплейі, 4K пайдаланушы интерфейсінің толық арналы дисплейін қолдайды;
- Екі жақты алдыңғы USB3.0, арнаны ауыстыруды қолдайды, алдыңғы толық функционалды интерфейс TYPE-C (зарядтау + деректерді тасымалдау + аудио және бейне тасымалдауды қолдайды);
- Жоғары дәлдіктегі инфрақызыл сенсорлық технология ±1 мм;
- Екі диапазонды Wi-Fi 2,4G/5G қолдауы, AP+STA жұмыс режимі;
- 5G экранынан деректерді сымсыз жіберуді қолдау
- Кіріктірілген 48 пиксельді камера ажыратымдылығы жоғары, 8 микрофон массиві
- Жоғары сапалы динамиктер 2*15 Вт
ҚҰНЫ OPS ЖӘНЕ МОБИЛЬДІ ЕСЕПТЕГІШСІЗ КӨРСЕТІЛГЕН.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Интерактивті дисплей |
| Операциялық жүйе | Android/Windows 7 |
| Орнату әдісі | Аралас |
| Түсі | Қара |
| Кірістірілген микрофон | Жоқ |
| Түрту саны | 40 |
| Тамақтану | USB |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 1705.4 мм |
| Ені | 87.3 мм |
| Биіктігі | 1015.8 мм |
| Экран диагоналы (дюйм) | 75" |
| Экран ажыратымдылығы | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Салмақ | 47 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосылған компоненттер | қашықтан басқару пульті/тінтуір, қабырға кронштейні, меңзер, стилус, нұсқаулық, желілік кабель, HDMI кабелі |
| Белсенді аймақ | 1652x930 |
| Қаптама өлшемдері | L1870xH1320xT220 |

