
Новинка






Интерактивті үстел 55 дюйм
- 3 дана бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:LW-CZ-R55W
+7 (707) 659-00-09
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Интерактивті сенсорлық үстел: LAIWO 55 (LCD panel) 55 дюйм.
Интерактивті сенсорлық үстел 55 дюйм
-
Максималды ажыратымдылық 1920*1080
-
10 нүктеге сенсорлық
-
Шыңдалған шыны 4 мм
-
Intel i5 процессоры, DDR III/ 8 ГБ жедел жады
-
RTL8100E Wi-Fi 150M WIfi 802.11 B /G /N SSD 256 ГБ желілік картасы
-
Контраст коэффициенті 2000: 1
-
Жарықтық 360 кд/м2
-
Тараптардың арақатынасы 16:9
-
Жауап беру уақыты 6,5 мс
-
Алдын ала орнатылған Windows 10 ОЖ (тексерілген нұсқасы)
-
Кіріктірілген стерео үндеткіштер 5 W*2 Қуат
-
Айнымалы токтың кіріс қуаты 100-240 В (қуат адаптері)
-
Ылғалдылық (10-90%)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Интерактивті үстел |
| Операциялық жүйе | Windows |
| Орнату әдісі | Еден |
| Түсі | Ақ |
| Кірістірілген микрофон | Жоқ |
| Түрту саны | 10 |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 1650 мм |
| Ені | 860 мм |
| Биіктігі | 510 мм |
| Экран диагоналы (дюйм) | 55" |
| Экран ажыратымдылығы | Full HD (1920×1080) |
| тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Салмақ | 55 кг |

