










Интерактивті панель 75 дюйм
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:750
- +7 (707) 659-00-09
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
Интерактивті тақта 75 дюйм (190 см) Lite-Display
Толық металл корпус құрылымы, тар жақтаулары бар дизайн;
Жүйе нұсқасы: Android 14.0, RAM 4G + ROM 32G, кірістірілген Windows компьютерін қолдай алады;
Жарықдиодты сұйық кристалды дисплей қолданылады
Экран Мох шкаласы бойынша қаттылығы 7H соққыға төзімді әйнекпен қорғалған;
Шағылуға қарсы жабыны бар шыңдалған шыны (AG);
4K UHD дисплейі, интерфейсті барлық арналарда 4K форматында көрсетуге қолдау көрсету;
Екі алдыңғы USB 2.0 порты, арналар арасында ауысуды қолдау, алдыңғы HDMI;
±1 мм дәлдікпен жоғары дәлдіктегі инфрақызыл сенсорлық технология;
Қос диапазонды Wi-Fi 2.4G/5G қолдауы, AP+STA жұмыс режимі;
Суретті 5G форматында сымсыз таратуды қолдау;
Динамиктер 10 Вт * 2
ҚҰНЫ МОБИЛЬДІ ТІРЕКСІЗ КӨРСЕТІЛГЕН
Интерактивті панельдер - бұл білім беру мен бизнестің болашағына салынған инвестиция. LAIWO-да біз білім мен өнімділікті жақсартуға көмектесетін сапалы интерактивті дисплейлерді ұсынуды мақтан тұтамыз. Біздің бағалар интерактивті панельдер бәсекеге қабілетті және біз сізге дұрыс шешімді таңдауға көмектесуге әрқашан дайынбыз.
Білім беру және бизнес әлемінде алға қадам жасаңыз интерактивті панельдермен..
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Интерактивті дисплей |
| Операциялық жүйе | Windows |
| Орнату әдісі | Аралас |
| Түсі | Қара |
| Кірістірілген микрофон | Жоқ |
| Түрту саны | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 1265 мм |
| Ені | 100 мм |
| Биіктігі | 763 мм |
| Экран диагоналы (дюйм) | 55" |
| Экран ажыратымдылығы | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Салмақ | 31.6 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосылған компоненттер | қашықтан басқару пульті/тінтуір, қабырға кронштейні, меңзер, стилус, нұсқаулық, желілік кабель, HDMI кабелі |
| Белсенді аймақ | 1210x680 |
| Қаптама өлшемдері | L1340хH1200xT126 |

