
Топ продаж



Күту аймағына арналған орындық
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:50015
+77076590009
- +7 (707) 659-00-09
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Орындықтар 3 орындық, қаптамасы жоқ J19
Мекемелерге арналған 3 орындық J19 металл орындық. Қолтықтары, тіректері және хромдалған болаттан жасалған орындық жақтауы бар көп орындық секциялар тартымды және талғампаз дизайнға ие. Орындықтар тозуға төзімді жабыны бар болаттан жасалған, бұл көп орындық секцияларға сенімділік пен беріктік береді.
ҚР кез келген жеріне жеткізу
Орындықтың ұзындығы - 1800 мм
Ені - 650 мм
Тереңдігі - 780 мм
1. Орындық пен арқалық: 1,2 мм суықтай илектелген болат. қолтық пен аяқ: 1.0 мм суықтай илектелген болат.3. Болат арқалық: 1,5 мм болат, 4. Желі. Салмағы: 26 кг. Орынның ені: 50см. 6. Түсі: күміс| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Сұр |
| Негізгі | |
| Арқаның түрі | Бекітілген |
| Жиһаз түрі | Көп орындық секция |
| Орын түрі | Бекітілген |
| Бір конструктивтік базадағы отыратын орындардың саны | 3 |
| Түрі | Секциялық орындық |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Арқаны ескере отырып биіктік | 700 мм |
| Секцияның салмағы | 28 кг |
| Секцияның жалпы ұзындығы | 1750 мм |

