








Интерактивті панель 86 дюйм аяқпен (218 см)
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:LW 86-Air 2
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
LAIWO 86 интерактивті панелі (4+32Gb): Сіздің бизнесіңіз бен біліміңіз үшін тамаша шешім!
-Мен өзара әрекеттесудің жаңа көкжиектерін ашыңыз LAIWO 86 интерактивті панелімен. Бірегей дизайны, озық технологиясы және пайдаланудың қарапайымдылығы оны кеңсе, сынып немесе конференц-зал үшін таптырмас құралға айналдырады.
Сізге ұнайтын LAIWO 86 артықшылықтары:
- Үлкен экран 86 дюйм ультра анық ажыратымдылығы бар 4K UHD презентацияларыңыз бен оқу материалдарыңыз үшін тамаша кескін сапасы болып табылады.
- А стандартты жарықдиодты СК-экран нөлдік желімдеу процесімен — тегіс жазу, дәл түрту және егжей-тегжейлерді жақсырақ көрсету.
- Ультра төзімді шыны Mohs 7H шағылуға қарсы жабыны бар — зақымданудан қорғайды және кез келген жарықтандыруда ыңғайлы пайдалануды қамтамасыз етеді.
- Бірқалыпты жұмыс істеуге арналған қуатты "темір": T982 чипі, A55 процессоры, 4 ГБ жедел жады және 32 ГБ ішкі жады, сонымен қатар Windows компьютерін орнату мүмкіндігі.
- Заманауи Android 13.0 жүйесі қолданбаларға жылдам қол жеткізу және басқа құрылғылармен біріктіру үшін.
Технология жоғары деңгейде:
- Жоғары дәлдіктегі инфрақызыл сенсорлық технология ±1 мм дәлдікпен — интерактивті сеанстар үшін өте қолайлы.
- 5G экранды сымсыз тасымалдау — телефоннан немесе ноутбуктен мазмұнды бір түрту арқылы көрсету.
- Екі Wi-Fi диапазоны (2,4G/5G) тұрақты қосылу және кез келген жағдайда жұмыс істеу үшін.
- Алдыңғы USB, HDMI және TYPE-C порттары құрылғыларды ыңғайлы қосу және жылдам зарядтау үшін.
Неліктен LAIWO 86 таңдау керек?
- Қуатты 20 Вт кірістірілген динамиктер қосымша динамиктерсіз таза дыбысты қамтамасыз етеді.
- Жарыққа сезімтал жарықтылықты реттеу экранды көзге ыңғайлы етеді.
- Тар металл корпус және стильді дизайн кез келген интерьерге тамаша үйлеседі.
LAIWO 86 — бұл премиалды сапаның, сенімділік пен технологиялылықтың үйлесімі. Кездесулерде көшбасшы болыңыз және осы интерактивті бақылау тақтасы арқылы оқушыларды шабыттандырыңыз!
👉 LAIWO 86-ға бүгін тапсырыс беріңіз және болашақтың технологияда екеніне көз жеткізіңіз!
Жеткізу жиынтығы :
Интерактивті панель, қабырғаға орнату, телескопиялық көрсеткіш, 2 стилус, 2 м қуат кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы.
Өлшемі 1951.6*1154.4 мм
Таза салмағы (Kg): 61.8 кг
Брутто салмағы (Kg): 80 кг
ҚҰНЫ OPS ТЕРЕЗЕЛЕРІНСІЗ КӨРСЕТІЛГЕН
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | STA |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Интерактивті дисплей |
| Операциялық жүйе | Android |
| Орнату әдісі | Аралас |
| Түсі | Қара |
| Кірістірілген микрофон | Жоқ |
| Түрту саны | 20 |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 1951.6 мм |
| Ені | 210 мм |
| Биіктігі | 1154.4 мм |
| Экран диагоналы (дюйм) | 86" |
| Экран ажыратымдылығы | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Салмақ | 59.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосылған компоненттер | қашықтан басқару пульті/тінтуір, қабырға кронштейні, меңзер, стилус, нұсқаулық, желілік кабель, HDMI кабелі |
| Белсенді аймақ | 1895 x 1066 |
| Қаптама өлшемдері | L2135xH1325xT215 |

