
Доставка








Интерактивті панель 86 дюйм+OPS(WINDOWS)+Мобильді кронштейн
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:LW-86 Air Full
+7 (707) 659-00-09
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Интерактивті панель, диагоналі 86 дюйм LAIWO 86 (4+32Gb)
LAIWO 86 – интерактивті панель, іскерлік және білім беру саласында жұмыс істеу үшін барлық қажетті құралдарды қамтитын. Рұқсаттың арқасында 4K, жарықтық (400 кд/м2) және жоғары контраст (5000:1), сіз жоғары сапалы және бай бейнені бақылай аласыз. Диагоналі 86 дюйм болатын экранда бірнеше адам жұмыс істей алады, себебі интерактивті панель бір уақытта 20-ға дейін түртуді қолдайды.
Техникалық сипаттамалар:
Тұтас металл қаңқа, тар конструкция; Чиптің моделі T982, жүйенің нұсқасы Android 13.0, 4 ГБ жедел жады + 32 ГБ ROM, төрт ядролы A55 процессоры, Mali-G52 графикалық процессоры; Windows ОЖ орнатылған компьютер болуы мүмкін
- А стандартты жарықдиодты СК-экран
- Экранды желімдеудің нөлдік процесі, тегіс жазу және жақсырақ көрсету;
- Жарылыстан қорғалған шыны Mohs 7H;
- Шыңдалған шыны AG с шағылуға қарсы жабынмен;
- Жарықтықты реттеу үшін жарық сезімталдығын қолдайды, бұл дисплейді көзге ыңғайлы етеді;
- 4K UHD дисплейі, 4K пайдаланушы интерфейсінің толық арналы дисплейін қолдайды;
- Екі алдыңғы арна USB2.0, арналарды ауыстыруды қолдау, алдыңғы интерфейс HDMI, TYPE-C (тек зарядтау функциясын қолдайды);
- Жоғары дәлдіктегі инфрақызыл сенсорлық технология ±1 мм;
- Екі диапазонды Wi-Fi 2,4G/5G қолдауы, AP+STA жұмыс режимі;
- 5G экранды сымсыз тасымалдауды қолдау
- Қуаты 20 Вт жоғары сапалы қос динамиктер
OPS (WINDOWS)
- Жүйе: Windows 11 – заманауи интерфейс және жоғары қауіпсіздік.
- Орталық Есептеуіш Бөлім: Intel Core i5-1140G7 дейін жиілікпен 4,4 гГц – кез келген тапсырма үшін қуат пен жылдамдық.
- Жедел ЖАДТАУ Құрылғысы: 8 ГБ – кідіріссіз бірқалыпты көп тапсырма.
- Жинақтаушы: SSD 256 ГБ – жүйе мен қолданбаларды лезде жүктеп алу.
- Дыбыс: Кіріктірілген жоғары сапалы дыбыс картасы – мөлдір таза дыбыс.
Жеткізу жиынтығы :
Интерактивті панель, пульт, қабырғалық кронштейн, меңзер, стилус
Мобильді кронштейн, OPS (WINDOWS)
-
Өлшемі 1951.6*1154.4 мм
Таза салмағы (Kg): 61.8 кг
Брутто салмағы (Kg): 97,5 кг
-
ҚҰНЫ ЖЫЛЖЫМАЛЫ КРОНШТЕЙНМЕН КӨРСЕТІЛГЕН.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Интерактивті тақта |
| Операциялық жүйе | Android |
| Орнату әдісі | Аралас |
| Түсі | Қара |
| Кірістірілген микрофон | Жоқ |
| Түрту саны | 40 |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 1951.6 мм |
| Ені | 87.1 мм |
| Биіктігі | 1154.4 мм |
| Экран диагоналы (дюйм) | 86" |
| Экран ажыратымдылығы | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Салмақ | 62 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосылған компоненттер | қашықтан басқару пульті/тінтуір, қабырға кронштейні, меңзер, стилус, нұсқаулық, желілік кабель, HDMI кабелі |

