
Доставка





LAIWO 43 дюймдік сенсорлық үстел
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:30004
+7 (707) 659-00-09
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LAIWO 43 сенсорлық үстелі
Балабақшаларға арналған 43 дюймдік LAIWO сенсорлық үстелі. LAIWO компаниясының 32/43/55 дюймдік интерактивті үстелдері оқытуды ұйымдастыруға кең мүмкіндіктер ұсынады.
Қажет болса, олар географиядағы әлем картасына, сызба тақтасына немесе химия сабақтарына арналған зертханаға оңай айналады.
-
Толық сыйымдылықты сенсорлық экран 43 дюйм
-
Рұқсат 16: 9: 1920 * 1080,
-
көру бұрышы 178
-
Жарықтық 360 кд / м2,
-
тұрақтылық 2000:1
-
2х10 Вт қуат,
-
күшейтілген динамик
-
Шыңдалған шыны 4 мм
-
Ten Touch (сыйымдылықты сенсорлық экран)
-
Орталық Есептеуіш Бөлім: Intel i3 екі ядролы;
-
Микросхемалар жиынтығы; i3;
-
Жедел жад: 4G DDR3, SSD: 128G SATA;
-
Интерфейс: USB2.0x2, RJ45 x1 (100/1000 МБ желілік карта), Wi-Fi
-
Қуат көзі: Айнымалы ток 110В-240В
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Интерактивті үстел |
| Операциялық жүйе | Windows 10 |
| Орнату әдісі | Еден |
| Түсі | Ақ |
| Түрту саны | 10 |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 1276.5 мм |
| Ені | 760 мм |
| Биіктігі | 508 мм |
| тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Салмақ | 45 кг |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Автоматты өшіру функциясы | True |
| Дыбыс деңгейін реттегіш | True |
| Негізгі | |
| Материал | Металл |
| Ерекшеліктері | USB-қосқыш, МР3 ойнатқыш |
| Тілдер | Ағылшын, Орыс |
| Жас тобы | 5 жылдан бастап |
| Түрі | Тәрбиелік ойын |
| Қаптама | |
| Қаптама | Картон қорап |

