
Топ продаж



Күту залдарына арналған орындық
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:50007
+77076590009
- +7 (707) 659-00-09
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LAIWO 3 орындық орындықтар, қаптамасы бар, түсі келісім бойынша.
Күту залдарына арналған орындық 3 орынды.
- Қаптамамен, түсі қалауы бойынша.
- Ұзындығы 1800 мм
- Биіктігі 780 мм
- Бір орындықтың ені 500 мм
- Орындықтар металының қалыңдығы 1.2 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Секциялық кресло |
| Арқалықтың түрі | Бекітілген |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Жиһаз түрі | Көп орындық бөлім |
| Орындық түрі | Бекітілген |
| Бір конструктивтік базадағы отырғызу орындарының саны | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 50 мм |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Арқалығын есептегендегі биіктік | 70 мм |
| Қону бөлігінің биіктігі | 50 мм |
| Бөлім салмағы | 35 кг |
| Бөлімнің жалпы ұзындығы | 1800 мм |
| Жасалу материалы | |
| Жұмсақ орындық толтырғыш | полиуретанды көбік (ППУ) қалыпталған |
| Жұмсақ арқалық толтырғыш | полиуретанды көбік (ППУ) қалыпталған |

