
Доставка






Интерактивті дисплей LAIWO 98 дюйм (254 см)
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:LW-98 Air
+7 (707) 659-00-09
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Интерактивті панель LAIWO 98 дюйм (4+32Gb)
Laiwo 98 - сенсорлы экран дисплейі диагоналі 98, ажыратымдылығы 4K,мультитачпен және сыртқы компьютермен (міндетті емес) презентациялар мен мультимедиялық сабақтарды жаңа деңгейде өткізуге мүмкіндік береді!
Модельдің негізгі артықшылықтары:
Интерактивті панель, диагоналі 98 дюйм
Тұтас металл қаңқасы, тар конструкциясы; T982 чип үлгісі, Android 11.0 жүйесінің нұсқасы, 4 ГБ жедел жады + 32 ГБ ROM, төрт ядролы A55 процессоры, Mali-G52 графикалық процессоры; Windows компьютері ендірілген болуы мүмкін
А стандартты жарықдиодты СК-экран
- Экранды желімдеудің нөлдік процесі, тегіс жазу және жақсырақ көрсету;
- Жарылыстан қорғалған шыны Mohs 7H;
- Шағылуға қарсы жабыны бар шыңдалған шыны AG;
- Жарықтықты реттеу үшін жарық сезімталдығын қолдайды, бұл дисплейді көзге ыңғайлы етеді;
- 4K UHD дисплейі, 4K пайдаланушы интерфейсінің толық арналық дисплейін қолдайды;
- USB2.0 екі алдыңғы арнасы, арнаны ауыстыруды қолдау, HDMI алдыңғы интерфейсі, TYPE-C (тек зарядтау функциясын қолдайды);
- Жоғары дәлдіктегі инфрақызыл сенсорлық технология ±1 мм;
- Екі диапазонды Wi-Fi 2,4G/5G қолдауы, AP+STA жұмыс режимі;
- 5G экранды сымсыз тасымалдауды қолдау
- Қуаты 20 Вт жоғары сапалы қос динамиктер
Жеткізу жиынтығы :
Интерактивті панель, қашықтан басқару пульті, қабырғаға орнату, телескопиялық көрсеткіш, 2 стилус, 2 м қуат кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы.
Мобильді кронштейн жинаққа кірмейді
Өлшемі 2215.4*1307.7 мм
Таза салмағы (Kg): 88 кг
Брутто салмағы (Kg): 113 кг
ҚҰНЫ OPS ЖӘНЕ МОБИЛЬДІ ЕСЕПТЕГІШСІЗ КӨРСЕТІЛГЕН.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | STA |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Интерактивті дисплей |
| Операциялық жүйе | Android |
| Орнату әдісі | Аралас |
| Түсі | Қара |
| Кірістірілген микрофон | Жоқ |
| Түрту саны | 20 |
| Тамақтану | USB |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 2215 мм |
| Ені | 91.4 мм |
| Биіктігі | 1307.7 мм |
| Экран ажыратымдылығы | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Салмақ | 88 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Экран диагоналы (дюйм) | 100 |
| Қосылған компоненттер | қашықтан басқару пульті/тінтуір, қабырға кронштейні, меңзер, стилус, нұсқаулық, желілік кабель, HDMI кабелі |
| Белсенді аймақ | 2213 x 1245 |
| Қаптама өлшемдері | L2435xH1490xT275 |

