

3 орындық металлдан жасалған орындық
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:50003
+77076590009
- +7 (707) 659-00-09
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Орындықтар 3 орындық, қаптамасы жоқ
Орындық 3 орындық J20C, отырғышта және арқалықта жұмсақ элементтері бар, демалыс бөлмелері мен басқа да әкімшілік кеңселер үшін тамаша.
Ұнтақпен қапталған дәл штамптаудан кейін жоғары сапалы болаттан жасалған.
Қалыңдығы 1,2 мм перфорацияланған болат табақ
Отырғыштың ені 50 см, 52 см, 54 см
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Салмақ | 32 кг |
| Негізгі атрибуттар | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Құрылым | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Максималды жүктеме | 200 кг/шаршы метр |
| Материал | Болат |
| Жалпы габариттік өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 780 мм |
| Жалпы ені | 650 мм |
| Жалпы ұзындығы | 1800 мм |
| Габариттік өлшемдер | |
| Секцияның салмағы | 32 кг |
| Секцияның жалпы ұзындығы | 1800 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өндіруші | LAIWO |
| Негізгі | |
| Арқаның түрі | Бекітілген |
| Жиһаз түрі | Көп орындық секция |
| Орын түрі | Бекітілген |
| Бір конструктивтік базадағы отыратын орындардың саны | 3 |
| Түрі | Секциялық орындық |
| Дайындау материалы | |
| Шынтақшалардың материалы | Металл |
| Қаңқа мен тіректердің материалы | Металл |

