



-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- Арқа мен орындық жастығы: ұзақ қызмет ету үшін жоғары тығыздықтағы суық қалыпталған көбік. Тығыздығы: орындық үшін 55 кг/м³, арқа үшін 50 кг/м³.
- Сыртқы арқа және орындық: жоғары сапалы, тығыздығы жоғары боялған фанера. Түсі тапсырыс бойынша таңдалады. Қалыңдығы: 1,5 см.
- Тірек қол: боялған импортталған емен ағашы. Түсі – B. Қалыңдығы: 2,5 см.
- Жазу тақтасы: жоқ.
- Орындық: серіппе мен демпфердің үйлесімі бар автоматты қайтарылатын орындық, тыныш әрі ұзақ уақыт қызмет етеді.
- Жоғарғы тірек аяғы: жоғары сапалы суықтай иленген болат, қалыптау және дәнекерлеу әдісімен жасалған.
- Төменгі тірек аяғы: патенттелген дизайн, біздің компания әзірлеген, алюминий қорытпасынан құйылып жасалған, беті тотығуға қарсы өңдеуден өткен.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Секциялық кресло |
| Жиһаз түрі | Көп орындық бөлім |
| Орындық түрі | Қайырмалы |
| Арқалықтың түрі | Бекітілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 580 мм |
| Тереңдігі | 680 мм |
| Арқалығын есептегендегі биіктік | 1000 мм |
| Бөлім салмағы | 16 кг |
| Жасалу материалы | |
| Жақтау мен тіректердің материалы | Металл, Ағаш |
| Жұмсақ арқалық толтырғыш | полиуретанды көбік (ППУ) жоғары тығыздықтағы парақтық |

Жіберу 28 сәуір 2026