








Интерактивті панель 86 дюймдік LAIWO
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:LW 86-Air
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
Интерактивті панель, диагональды 86 дюймдік LAIWO 86 (4+32 Гб)
LAIWO 86 - бұл бизнес пен білім беру салаларында жұмыс істеуге қажетті барлық құралдарды қамтитын интерактивті панель.
Интерактивті панель, диагоналы 86 дюйм
Толығымен металл жақтау, тар дизайн; Чип үлгісі T982, Android 13.0 жүйелік нұсқасы, 4 ГБ жедел жады + 32 ГБ ROM, төрт ядролы A55 процессоры, Mali-G52 графикалық процессоры; Windows компьютері кіріктірілген болуы мүмкін
Стандартты LED СКД экраны
Экранды нөлдік байланыстыру процесі, тегіс жазу және жақсырақ көрсету;
жарылыстан қорғалған шыны Mohs 7H;
Шағылыстыруға қарсы жабыны бар шыңдалған AG шыны;
Жарықтықты реттеу үшін жарық сезімталдығын қолдайды, бұл дисплейді көзге ыңғайлы етеді;
4K UHD дисплейі, толық арналы 4K пайдаланушы интерфейсінің дисплейін қолдайды;
Алдыңғы екі арна USB2.0, арналарды ауыстыруды қолдайды, алдыңғы HDMI интерфейсі, TYPE-C (тек зарядтау функциясын қолдайды);
Жоғары дәлдіктегі инфрақызыл сенсор технологиясы ±1мм;
қос жолақты Wi-Fi 2.4G/5G, AP+STA жұмыс режимін қолдайды;
5G сымсыз экранды тасымалдауды қолдайды
Жоғары сапалы 20 Вт қос динамиктер
Жеткізу мазмұны:
Интерактивті панель, қабырғаға аспа, телескопиялық көрсеткіш, 2 стилус, 2 м қуат кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы.
Мобильді кронштейн кірмейді
Өлшемі 1951,6*1154,4 мм
Таза салмақ (Кг): 61,8 кг
Жалпы салмағы (Кг): 97,5 кг
БАҒА ОПС ЖӘНЕ МОБИЛЬДІ СТУДЕНСІЗ ҚОСЫЛҒАН.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Интерактивті тақта |
| Операциялық жүйе | Android |
| Орнату әдісі | Аралас |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Түрту саны | 40 |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Өндіруші | STA |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 1951.6 мм |
| Биіктігі | 1154.4 мм |
| Экран диагоналы (дюйм) | 86" |
| Экран ажыратымдылығы | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Салмақ | 80 кг |

