
Доставка









Интерактивті панель 65 дюйм (165 см) ҚҚС есебімен
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:LW-65Air
+7 (707) 659-00-09
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
LAIWO 65 интерактивті панелі – Бизнес пен білім беру үшін сіздің ең жақсы шешіміңіз!
Максималды тиімділік пен пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз ететін заманауи интерактивті бақылау тақтасын іздеп жүрсіз бе? LAIWO 65–ті таныстыру - өзара әрекеттесуіңізді келесі деңгейге көтеру үшін жасалған 65 дюймдік көп функциялы құрылғы.
Неліктен LAIWO 65 таңдау керек?
- Мінсіз сурет сапасы: 4K UHD ажыратымдылығы бар СКД экраны кристалдай анық кескін береді. Экран "нөлдік желімдеу" технологиясын қолдайды, бұл жазудың мінсіз тегістігін қамтамасыз етеді және пайдалану мүмкіндігін арттырады.
- Экранның берік қорғанысы: Шағылысқа қарсы жабыны бар жарылысқа төзімді шыңдалған шыны экранды зақымданудан және шағылысудан қорғайды, сонымен қатар оны ұзақ уақыт пайдаланғанның өзінде көзге ыңғайлы етеді.
- Қуатты өнімділік: Төрт ядролы A55 процессоры және Mali-G52 графикалық процессоры, сонымен қатар 4 ГБ жедел жады және 32 ГБ ішкі жады жүйенің кез келген тапсырмаларға лезде жауап беруін қамтамасыз етеді.
- Интерактивті сенсорлық басқару элементтері: ±1 мм дәлдіктегі жоғары дәлдіктегі инфрақызыл сенсорлық технология экранмен әрекеттесу кезінде максималды дәлдікті қамтамасыз етеді.
- Қосылу жеңілдігі: Екі алдыңғы USB порты, HDMI және TYPE-C интерфейстері кез келген құрылғылардың оңай қосылуын қамтамасыз етеді. Wi-Fi 2,4G/5G және қолдау сымсыз кескінді тасымалдау құрылғыдан мазмұнды қажетсіз сымдарсыз бөлісуге мүмкіндік береді.
Қосымша артықшылықтар:
- Жарықтықты автоматты реттеу: Жарыққа сезімтал технология қоршаған ортаның жарығына байланысты экран жарықтығын реттейді, бұл көздің шаршауын азайтады.
- Жоғары сапалы дыбыс: Кірістірілген 20 Вт динамиктер жиналыстарда немесе презентацияларда анық және бай дыбысты қамтамасыз етеді.
- Windows жүйесін орнату мүмкіндігі: Қажет болса, одан да ыңғайлы болу үшін Windows негізіндегі компьютерді ендіруге болады.
Жиынтықта:
- Интерактивті панель
- Қашықтан басқару пульті
- Қабырғаға бекіту
- Телескопиялық көрсеткіш
- 2 қалам
- Қуат кабелі (2 метр)
- Пайдаланушы нұсқаулығы
Назар аударыңыз: мобильді кронштейн және кіріктірілген компьютер (OPS) бөлек сатып алынады.
Өлшемдері мен салмағы:
- Панельдің өлшемдері: 1483.2 × 904.7 мм
- Таза салмағы: 34.4 кг
- Қаптамадағы салмағы: 44.2 кг
Озық интерактивті LAIWO 65 бақылау тақтасын сатып алу мүмкіндігін жіберіп алмаңыз! Ол теңдесі жоқ ыңғайлылық пен функционалдылықты қамтамасыз ете отырып, жұмыс, оқу және бірлескен іс-шаралар үшін өте қолайлы.

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Интерактивті дисплей |
| Операциялық жүйе | Android |
| Орнату әдісі | Аралас |
| Түсі | Қара |
| Кірістірілген микрофон | Жоқ |
| Түрту саны | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Тамақтану | USB |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 1483.2 мм |
| Ені | 87.1 мм |
| Биіктігі | 890.5 мм |
| Экран диагоналы (дюйм) | 65" |
| Экран ажыратымдылығы | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Салмақ | 33.8 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосылған компоненттер | қашықтан басқару пульті/тінтуір, қабырға кронштейні, меңзер, стилус, нұсқаулық, желілік кабель, HDMI кабелі |
| Белсенді аймақ | 1430x804 |
| Қаптама өлшемдері | L1680xH1200xT215 |

