







Интерактивті панель 75 дюйм
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:LW 75-Air Full
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
LAIWO 75 дюймдік ультра жұқа жақтау интерактивті тақтасы
ЖАҢА! ЖАҢА ЫҢАЙЛЫ ДИЗАЙН!
LAIWO 75 – бизнес пен білім беруге арналған функциялардың толық спектрі бар интерактивті панель.
Толығымен металл жақтау, тар дизайн; Чип үлгісі T982, Android 13.0 жүйелік нұсқасы, ЖЖҚ 4 ГБ + ROM 32 ГБ, төрт ядролы A55 процессоры, Mali-G52 графикалық процессоры; Windows компьютері кірістірілген болуы мүмкін
- LED СКД экран стандарты A
- Нөлдік экранды желімдеу процесі, тегіс жазу және жақсырақ көрсету;
- жарылыстан қорғалған шыны Mohs 7H;
- жарқырауға қарсы жабыны бар шыңдалған шыны AG;
- Жарықтықты реттеу үшін жарық сезімталдығын қолдайды, бұл дисплейді көзге ыңғайлы етеді;
- 4K UHD дисплейі, 4K толық арналы UI дисплейін қолдайды;
- Екі алдыңғы USB2.0 арнасы, арналарды ауыстыруды қолдау, алдыңғы HDMI интерфейсі, TYPE-C (тек зарядтау функциясын қолдайды);
- ±1мм жоғары дәлдіктегі инфрақызыл сенсорлық технология;
- 2.4G/5G қос жолақты Wi-Fi, AP+STA жұмыс режимін қолдау;
- 5G сымсыз экранды жіберуді қолдау
- Қуаты 20 Вт жоғары сапалы қос динамиктер
Таза салмақ (Кг): 33,8 кг
Жалпы салмағы (Кг): 43,9 кг
БАҒАСЫ МОБИЛЬДІ МОБИЛЬДІ СТЕНДІМЕН
Интерактивті жалпақ панельдер шынымен де заманауи білім беру мен бизнесте шешуші рөл атқарады. Олар неғұрлым қызықты және тиімді оқытуды қамтамасыз етеді, мұғалімдерге тартымды сабақтар құруға және оқушыларды оқу процесіне тартуға мүмкіндік береді. Интерактивті дисплейлердің көмегімен мұғалімдер интерактивті сабақтар өткізіп, оқушылар үшін оқуды қызықты етеді. Сонымен қатар, мұндай дисплейлерді пайдалану оңай және барлық жас топтарына жарамды. Олар студенттерге бір экранда проблемалар мен жобаларда бірлесіп жұмыс істеуге мүмкіндік береді, бұл топтық ойлау мен ынтымақтастыққа ықпал етеді. Интерактивті дисплейлерді пайдалану оқудың тиімділігін арттыруға да көмектеседі, өйткені олар оқу материалын жақсырақ түсінуге көмектеседі.
Интерактивті дисплейлердің бағасы олардың өлшеміне, функционалдығына және қосымша опцияларына байланысты өзгереді. LAIWO әртүрлі тұтынушылардың қажеттіліктері мен бюджеттеріне сәйкес келетін интерактивті дисплейлердің кең ауқымын ұсынады. Біздің интерактивті дисплейлер бәсекеге қабілетті және оқу орындары, бизнес және жеке тұлғалар үшін қолжетімді. Біз сондай-ақ қажеттіліктеріңізге ең жақсы шешімді таңдауға мүмкіндік беретін икемді баға жүйесін ұсынамыз.
Интерактивті дисплейлер білім мен бизнестің болашағына инвестиция болып табылады және LAIWO-да біз келесі қадамды жасауға көмектесуге дайынбыз. Біз білім мен өнімділікті арттыруға көмектесетін сапалы интерактивті дисплейлерді қамтамасыз етуді мақтан тұтамыз. Біздің өнімдер туралы көбірек білу және қажеттіліктеріңізге сәйкес шешімді таңдау үшін бізге хабарласыңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Интерактивті дисплей |
| Операциялық жүйе | Android/Windows 7 |
| Орнату әдісі | Аралас |
| Түсі | Қара |
| Кірістірілген микрофон | Жоқ |
| Түрту саны | 40 |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 1705.4 мм |
| Ені | 87.1 мм |
| Биіктігі | 1015.8 мм |
| Экран диагоналы (дюйм) | 75" |
| Экран ажыратымдылығы | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Салмақ | 47 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосылған компоненттер | қашықтан басқару пульті/тінтуір, қабырға кронштейні, меңзер, стилус, нұсқаулық, желілік кабель, HDMI кабелі |
| Белсенді аймақ | 1895 x 1066 |
| Қаптама өлшемдері | L2135xH1325xT215 |

