





Интерактивті тақта Nano-board (панель) 86 дюйм
- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:10011
- +7 (700) 330-19-90
-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 09:00 - 19:00 Сейсенбі 09:00 - 19:00 Сәрсенбі 09:00 - 19:00 Бейсенбі 09:00 - 19:00 Жұма 09:00 - 19:00 Сенбі 10:00 - 17:00 Жексенбі 11:00 - 17:00 * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (707) 659-00-09+7 (700) 330-19-90МухтарЖамбыл 114/85 LAIWO, Алматы, Қазақстан+77076590009+77076590009Instagram@laiwo.kzYou Tubehttps://www.youtube.com/@LAIWOKZ
Интерактивті сенсорлық дисплей (Nano-тақта) 86 дюйм
Біріктірілген интерактивті панельдер сипаттамалары бойынша интерактивті дисплейлерге ұқсас, бірақ екі жағында қолмен жазылған мәтінге немесе сызбаларға арналған қосымша аймақтары бар және оқу үдерісін, брифингтерді немесе материалды ұсыну барысында қосымша түсініктемелерді, түсініктемелерді және мысалдарды қажет ететін басқа тапсырмаларды ұйымдастыруға арналған.
Айырықша сипаттамалары:
- Магниттік бет
- Жеке бор және маркер тақтасын орнатуды қажет етпейді
- Шыңдалған соққыға төзімді және вандалға қарсы шыны
- Су өткізбейтін беті
- Фотоэлектронды шынының шағылуға қарсы беті
- 20 түрту нүктесін қолдау
Экран:
Қиғаш: 86;
Рұқсат: 4К;
Жауап беру уақыты: 2 мс;
Көру бұрышы: 178°;
Артқы жарық: LED;
Қызмет ету мерзімі: 50 000 сағат
Кіріктірілген ДК-модуль:
Intel Core i5 ;
8G DDR3;
128Gb SSD;
Желі: Wi-Fi, Ethernet
OS: Win10 + Android OS
Жинақтау:
Қабырғалық кронштейн;
Қашықтан басқару пульті
Су маркері;
Су маркеріне арналған өшіргіш;
Қалам;
OPS ДК Intel Core i5
Қаптамадағы панельдің өлшемі:
Панель: 2157 х 255 х 1423 мм;
бүйір құлақтары: 1420 х 258 х 1300 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Интерактивті дисплей |
| Орнату әдісі | Аралас |
| Түсі | Қара |
| Кірістірілген микрофон | Жоқ |
| Түрту саны | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Операциялық жүйе | Android |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 4300 мм |
| Ені | 52 мм |
| Биіктігі | 1305 мм |
| Экран ажыратымдылығы | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Салмақ | 115 кг |
| Экран диагоналы (дюйм) | 86" |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосылған компоненттер | қашықтан басқару пульті/тінтуір, қабырға кронштейні, меңзер, стилус, нұсқаулық, желілік кабель, HDMI кабелі |
| Белсенді аймақ | 1913x1055 |

